Z Poruby vezeme plný bodový zisk! Muži

Z Poruby vezeme plný bodový zisk!

Dnes (poslední listopadovou sobotu 26.11.2016) se uskutečnilo další dvojkolo krajského přeboru mužů ve volejbale.

Domácí celek VSK VŠB – TU Ostrava B přivítal v městském derby aktuálně vedoucí celek tabulky náš tým Volejbal Ostrava s.r.o.. Zápas se odehrál v jedné ze dvou místních tělocvičen v areálu vysokoškolských kolejí v Ostravě-Porubě. Družstvo našeho trenéra Marka Tomáše přijelo k tomuto dvojzápasu pouze v osmi lidech, ale i to nakonec na soupeře stačilo.

1. zápas: VSK VŠB – TU Ostrava B  - Volejbal Ostrava s.r.o. 0:3 (-19, -18, -14)
Statistika:
VŠB B – Volejbal Ostrava = Esa: 2:10 Chybné podání: 10:7 Bloky: 6:9.
Volejbal Ostrava s.r.o. - Procházka, Štika, Holý, Bartůněk, Brus, Bariš – Dohnal (střídal: Pudich).
Vývoj setů:
1. set = 7:9 11:14 14:20 18:21 a 19:25.
2. set = 5:2 6:6 6:12 11:21 a 18:25.
3. set = 1:5 10:15 12:18 a 14:25.

2. zápas: VSK VŠB – TU Ostrava B  - Volejbal Ostrava s.r.o. 1:3 (-18, 24, -23, -14)
Statistika:
VŠB B – Volejbal Ostrava = Esa: 5:11 Chybné podání: 11:17 Bloky: 9:11.
Volejbal Ostrava s.r.o. - Procházka, Štika, Holý, Bartůněk, Brus, Pudich – Dohnal (střídal: Bariš).
1. set = 1:5 5:10 12:11 16:18 17:23 a 18:25.
2. set = 3:2 9:5 15:13 20:16 22:20 a 26:24.

Závěr:

Naši chlapi vybojovali dalších šest povinných bodů do tabulky. První zápas z naší strany byl plně pod kontrolou a zaslouženě jsme vyhráli ve třech setech. Půl hodiny po prvním zápase cca v 11:45 začal zápas číslo dvě. V prvním setu jsme navázali na náš výkon z předešlého utkání. Ve druhém a třetím setu jsme se zhoršili. Dle mého názoru, jsme začali až příliš kazit servis a nejen díky tomu jsme pak absolvovali dvě vyrovnané koncovky. Úspěšné z padesáti procent. V závěrčném čtvrtém setu se pak ukázal herní rozdíl, jaký by měl mezi oběma týmy být.

Pozvánka:
Poslední letošní dvojutkání odehrajeme doma na Hladnově a to 3.12.2016 od 10:00 proti celku TJ MSA Dolní Benešov - je to jediný celek, který nás zatím v letošní sezoně dokázal porazit. Budeme rádi, pokud nás přijdete podpořit přímo do haly. Na tomto předvánočním utkání bude taky ukončena naše charitativní sbírka na Deniska!

Video z dnešního zápasu: (zbývající fotky najdete v Galerii)