OU Ostrava poražena i podruhé bez ztráty setu. Muži

OU Ostrava poražena i podruhé bez ztráty setu.

Stejná hala – stejný soupeř – stejný čas akorát o týden později.

Je čtvrtek 20.10 2016 a mezi sebou se v hale na Gajdošově ulici střetli od 20:00 týmy: USK Slávie OU Ostrava (druhé místo s devatenácti body) a Volejbal Ostrava s.r.o. (třetí místo s body devatenácti, ale oproti soupeři máme odehrány o dva zápasy méně). Poprvé letos v krajském přeboru nastoupili a vítěznou premiéru si odbyli Honza Sapík a Dalibor Pudich.

USK Slávie OU Ostrava – Volejbal Ostrava s.r.o. 0:3 (-24, -17, -19)
Esa: 6:6
Chybné podání: 10:13
Bloky: 4:5
Volejbal Ostrava s.r.o.
Procházka, Rodek, Tomáš, Bartůněk, Sapík, Holý – Dohnal (Pudich, Štika).

Jak viděl zápas nahrávač Volejbal Ostrava s.r.o. Martin Procházka:
Dnešní druhý zápas OU Ostrava jsme začali v trochu pozměněné sestavě a na smeči se objevil Kamil Bartůněk a na univerzálu Marek Tomáš. Začátek prvního setu mám trochu nevyšel a dotahovali jsme 4 bodovou ztrátu. Koncovka prvního setu jsme ale zvládli a set dotáhli do vítězného konce. Druhý a třetí se byl už v naší režii a do utkání se po zranění kolene zapojil i Dalibor Pudich. Odehrál si svůj standart a skládal důležité balony.

Závěrečné shrnutí zápasu:
Domácí vstupují do zápasu lépe a po celý set si udržují mírný náskok. My se však nevzdáváme, a když Honza Rodek přidá při setbolu eso, tak set nakonec otáčíme na 24:26. OU Ostrava v začátku druhého setu vystřihne tři bloky v řadě a jde do vedení 6:2. My poté však hned vývoj skóre otočíme a po zbytek zápasu na hřišti dominujeme. Po setech 17:25 a 19:25 – vítězíme 0:3 a připisujeme si další tři body do tabulky a můžeme spokojeně odejít z palubovky. Je to už naše čtvrtá výhra bez ztráty setu v řadě!

Pozvánka:
Příští dvojutkání nás čeká v domácí hale na Hladnově a to ve středu 26.10.2016 od 18:00 proti celku: VSK VŠB – TU Ostrava B.
Děkujeme všem fanouškům, kteří nás ve stále větším počtu chodí povzbuzovat!!! smiley Moc si toho vážíme!