Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy
Projekt je realizován s finanční podporou Statutárního města Ostravy, městského obvodu Ostrava-Jih

Opava dvakrát poražena! Muži

Opava dvakrát poražena!

V sobotu 5.11.2016 se od 10:00 na Hladnově utkali v ránci 11. a 12. kola krajského přeboru mužů celky: Volejbal Ostrava s.r.o. a Happy Sport Opava.

V tomto dvojzápase jsme se museli obejít bez služeb Petra Dohnala a Jardy Nekoly. Opavané přijeli překvapivě pouze v šesti lidech i přesto že jejich soupiska je hodně široká. Plných 6 bodů pro náš domácí tým bylo plně zasloužených!

1. zápas: Volejbal Ostrava s.r.o. – Happy Sport Opava 3:0 (17, 18, 15)
2. zápas: Volejbal Ostrava s.r.o. – Happy Sport Opava 3:1 (17, -17, 12, 13)
Sestava (1. zápas) : Procházka, Bariš, Brus, Bartůněk, Štika, Holý – Fulop (střídali: Pudich, Rodek).
Sestava (2. zápas) : Procházka, Bariš, Štika, Holý, Rodek, Brus – Fulop (střídali: Pudich, Bartůněk).
Esa: 12:5 a 13:6 Chybné servisy: 11:17 a 9:12 Bloky: 6:2 a 4:7.
Vývoj setů: ( 1. zápas):
1. set = 3:0 3:3 8:8 14:10 17:12 21:14 22:17 a 25:17.
2. set = 3:1 5:2 10:7 17:11 22:15 a 25:18.
3. set = 4:1 8:7 14:8 18:13 22:13 a 25:15.
Vývoj setů: ( 2. zápas):
1. set = 4:4 10:6 14:8 17:10 19:14 23:16 a 25:17.
2. set = 1:2 8:13 10:15 12:17 15:21 a 17:25.
3. set = 0:3 8:5 13:7 19:10 22:12 a 25:12.
4. set = 5:0 9:0 13:9 17:9 19:12 22:12 a 25:13.

Pohled na dnešní dvojutkání očima Trenéra Marka Tomáše:
K prvnímu zápasu jsme nastoupili celkem koncentrovaně a snad krom začátku prvního setu, kdy se s námi soupeř přetahoval o body, jsme měli zápas pod kontrolou. Koncentrace nám vydržela i do druhého zápasu, tedy do prvního setu, který jsme s převahou vyhráli. Pak jsme se příliš uspokojili a mysleli jsme si, že zápas dohrajeme setrvačností. Nicméně se tak nestalo a soupeř toho využil a vyhrál druhý set. V tu chvíly bych rád vyzdvihl kapitána Vláďu Bruse, který svým výkonem nastartoval tým k obratu. Poté jsme zbylé dva sety dotáhli úspěšně do konce.

Závěr:
Potvrdili jsme roli favorita a připisujeme si dalších šest bodů do tabulky. Opava nám nedělala žádné problémy a vyjma jednoho setu, který nám nevyšel, jsme měli celý dvojzápas pod kontrolou.

Po utkání bylo předáno klubové tričko dalšímu vítězi naší tipovačky Lukášovi Hermanovi:

Pozvánka:
Další dvojutkání – volejbalový šlágr podzimu (13. a 14. kolo) odehrajeme na palubovce SK AZ Kylešovice 12.11.2016 (Obchodní akademie Opava -  Hany Kvapilové 20, Opava 746). Půjde o souboj mezi dvěma nejlepšími týmy naší skupiny dle aktuální tabulky. Budeme rádi, když nás přijedete podpořit!
Děkujeme všem za podporu a za dnešní dobrovolný finanční příspěvek na Deniska Knebla (aktuální stav konta je 7.500,- Kč)!