Do Ostravy vezeme prvních šest bodů a vedeme tabulku! Muži

Do Ostravy vezeme prvních šest bodů a vedeme tabulku!

Dnes v sobotu 24.9.2016 se uskutečnila soutěžní premiéra našeho nového týmu mužů v krajském přeboru. Shodou okolností jsme cestovali opět do Oder jako naši žáci před týdnem. Do Oder jsme sice dorazili jen o sedmi hráčích (hodně dlouhodobě omluvených), ale až na malou výjimku jsme i tak měli celý dvojzápas pod kontrolou. Ve třetím setu prvního zápasu jsme po sérii vlastních chyb už prohrávali o sedm bodů (13:20), ale vývoj setu otočil (jako správný lídr týmu) Marek Tomáš, který za tohoto stavu dal sérii 10-ti excelentních ES :) )!

1. zápas: TJ Odry – Volejbal Ostrava s.r.o. 0:3 (-11, -17, -22)

Esa: 3:15
Chybné podání: 5:10
Bloky: 4:6

2. zápas: TJ Odry – Volejbal Ostrava s.r.o. 0:3 (-20, -20, -16)

Esa: 1:9
Chybné podání: 7:11
Bloky: 5:9

Vývoj setů (2. zápas):
1. set 2:2 6:6 6:8 6:10 9:11 14:12 15:15 18:16 19:22 a 20:25.
2. set 6:4 7:7 7:9 11:11 13:16 13:18 14:20 16:22 19:22 a 20:25.
3. set 2:6 4:9 10:11 11:14 14:18 14:20 15:23 a 16:25.

Volejbal Ostrava, s.r.o.: Procházka, Nekola, Bartůněk, Brus, Tomáš, Bariš – Fulop.

Pohled trenéra Marka Tomáše na dnešní dvojzápas: Splnili jsme roli favorita – vyhráli jsme oba zápasy. Jsem rád, že oba zápasy proběhly celkem hladce. V obou jsme vyhráli 3:0, což je bonus. Soupeře jsme zatlačili hlavně servisem a taky na útoku, kdežto soupeř neměl moc zbraní jak zatlačit nás. Z mého pohledu jsme měli celý zápas pod kontrolou. Musím vyzdvihnout také to, že někteří kluci nehráli na svých postech - některé opory byly omluveny, ale i tak jsme to zvládli. Rád bych ocenil výkon Kamila Bartůňka, jako naše stabilní libero hrál tentokrát na bloku a svou roli zvládl velmi dobře!